DE bulvární noviny Bild

22. srpna 2008 v 8:11 | Katka-US5 |  Časopisy
Tento článek vyšel 20.8. v německých bulvárních novinách Bild. Už jenom z toho nadpisu jsem v šoku a četla jsem si ho několikrát, jestli tam skutečně je napsáno, to co tam je.
Zpěvák Chris Watrin s tím praští!
US5 zničili můj život!
/us5-czech\

"Vzdání jediné cesty" Chris Watrin (20)
Zpěvák US5 Chris Watrin opouští nejúspěšnější německý boyband.
Tisíce dívek mají jeho plakát pověšený v ložnici

Žil sen o popové hvězdě. Sláva, vystoupení na veřejnosti, peníze. Chris Watrin obletovaný zpěvák skupiny US5. Teď mu sen praskl: Burn-out syndrom, poruchy!
Rozený Kolíňan včera opustil US5.
V tisících dívčích pokojích od Německa po Asii visí jeho plakáty. Chris, vytrénovaný, elegantní, ocelově modré oči.
Tento mladý muž, který se potkal s Bild,aby nám poskytl rozhovor je jiný. "Jsem tělesně i psychicky na konci. Už měsíce cítím, že už nemám žádné přátele."
Chris mluví tiše, oči jsou unavené, jeho tělo je vychrtlé, na krku má vyrážku. Stále pořád bojuje oblíbenec mladých (9krát nejlepší desítka singlů ve třech letech) proti slzám: "Nepřišel jsem z postele, cítím se bezmocný, prázdný."
Jeho sen se změnil před rokem. Stresující pracovní den: vystoupení, fans, média, už žádní přátelé, žádná přítelkyně, žádná láska.
Chris: " Někdy jsem už jenom hrál svou roli. Neměl jsem žádný kontakty se společností. Nebyl nikdo, kdo by mi pomohl se otevřít."
Chris se svěřil do péče psychiatrického zařízení: "Bylo to bolestivý, přiznat si to. Ale uvědomil jsem si, že už nemůžu."
Lékař mu doporučil okamžitý odjezd: "Je mi to líto kvůli fans a kvůli klukům ze skupiny. Ale moje zdraví zasáhlo. Kdybych teď neskončil, tak bych se pak zničil."
Jeho poslední vystoupení s US5 bylo o víkendu v Düsseldorfu. Vyčerpaný Chris utrpěl se svojí šatně oběhový kolaps.
Poté se zpěvák rozhodl definitivně. Jeho advokát Nikolaus Schmitte řekl: "Jeho smlouva musí být ukončena s konečnou platností."
Definitivně! Chris pro Bild: "Už nikdy nechci dělat hudbu!"
Jak to bude pokračovat se skupinou, se uvidí v následujících dnech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama