DE Bravo 36/08

26. srpna 2008 v 20:07 | Katka-US5 |  Časopisy
V novém vydání německého časopisu Bravo je otištěn rozhovor s US5, který se týká nečekaného odchodu Chrise Watrina.

Chris je venku. Vystoupil, docela náhle. Jeho zdůvodnění: "jsem tělesně a psychicky na dně. US5 mi zničili život." Syndrom vyhoření. Strašné! Mnoho fanoušků si je jistých, to si přece Jay, Richie, Izzy a Vince museli všimnout. Proč svému kolegovi a kamarádovi nepomohli? Také na ně spadlo jeho rozhodnutí jako z čistého nebe. V exklusivním Bravo-interview vše prozradili.
Bravo: Jak vám Chris sdělil svoje rozhodnutí?
Jay: Nijak. V každém případě ne osobně. V sobotu jsme měli vystoupení v Düsseldorfu, pak jel domů do Kolína. V pondělí večer přišel mail od právníka našemu managementu. Obsah: Chris vypovída svoji uměleckou smlouvu a odhalí tuto zprávu tisku. Tak to bylo. Jeho mobily jsou od té doby nedostupné.
Richie: Neřekl ani nashledanou. Je to šok.
Jay: Dostal jsem od něj dopis. Ale nyní ho nemůžu číst. Možná ho otevřu až měsíc po tom všem. Jsem příliš rozčarovaný.
Bravo: Jaký to šokujíc konec. Jak se vám daří?
Richie: Jsem přílis smutný. Je to, jako kdyby mi umřel bratr a já se nestihl rozloučit.
Vince: Já jsem úplně neschopný slova z Chrisova odchodu.
Izzy: Nechal nás a fans ve štichu. Takhle neměl odejít.
Bravo: Byl jiný, když jste ho naposledy viděli?
Richie: Byl jako vždycky. Na konci show řekl na rozloučenou: Uvidíme se v pondělí. On srazil naše přátelsví na kolena a docela komicky se na mě díval. Teď už....
Izzy: Byl trochu tichý. Ale myslel jsem, že je tím, že mi všichni jsme veselí po tom Sommerfestivalu, že máme pausu. Jen jsem si myslel: Dítě štěstěny může konečně domů.
Bravo: Chris měl mít nedávno ve své štaně kolaps oběhového systému.
Jay: On se nezhroutil. Odhaduji to, že to vymyslel, abychom potvrdily, jak špatně mu údajně je.
Bravo: Dařilo se mu v posledních měsících špatně?
Richie: Nepůsobil zvláště šťastně. Ale to přikládalo moje mínění k tomu, že má rodinné problémy.
Jay: V posledních měsících byl komicky otupělý. Ale ujistil mě, že si je vědomý svých povinností, protože jsme podepsali smlouvy v Londýně a chceme do Asie a USA.
Bravo: Naznačil, že chce myslí na odchod?
Jay: Ne, jen myslel, že jeho názory se v posledním roce změnily. Dříve chtěl být bezpodmínečně hvězda, teď už si tím nebyl tak jistý.
Vince: Ublížil jsem mu a na to jsem ho slyšel mluvit o tom, že snad chce jít zpátky do školy.
Richie: Každý z nás měl zlé časy. A pak pochyboval, jestli je skupina to pravé. Věděl jsem, že je stresovaný a deprimovaný, ale mluvit s ním o tom bylo velmi těžké. Chris je nesmírně samotářský člověk.
Bravo: Opravdu "vyhořel"?
Jay: ne, jen neměl chuť dělat dál tuhle práci.
Bravo: Věděli jste, že se léčil u psychiatra?
Jay: To mi řekl, jen pár dní před odchodem. Ale já už jsem byl také u psychiatra. Richie taky. Je to normální, když někdo prožije v práci horskou dráhu. To ale ještě neznamená, že je neschopný dál pracovat s US5. A on dělal svoji práci. BYy všechno ostatní jen ne labilní.
Richie: To mě přivádí k tomu, že ke mě nepřišel. Přál bych si, mu něco říct. Je to tak hrozné. Byl jsem tu vždy pro něj. Přál bych s ním mluvit. Ale je pryč. To mi zlomilo srdce. Nám všem.
Bravo: Co nejhoršího se mu v poslední době stalo?
Jay: Měl všechno, co může ke své prácí mít: přijít do studia, zazpívat song, meet and greet, kamery, tv vystoupení, interviews. řekl, že "povrchnost byznysu už více nesnese.
Richie: Myslím, že jeho rodiče nestáli za jeho prací a za ním. Pořád jsem měl pocit, že jeho otec ho nepodporuje. To je špatné pro tak mladého umělce.
Bravo: Řekl, že US5 mu zničily život.
Richie: To mě bolí v srdci nejvíc. Protože si myslím, že jsem mu něco udělal.
Jay: Nemůžu pochopit, že to řekl. Já a Chris jsme byli jako bratři. A potom faxu, jsem mohl vidět, že Chris byl už týdny u advokáta. To nebyla žádná náhlá reakce. Bylo to plánované. Pořád jsem mu říkal, že ke mě může přijít, když bude mít problémy. On mě podvedl. Myslím, že měl moc úspěchů v krátkém čase. Měl špatný obrázek o životě, který si přál.
Izzy: Všichni jsme chtěli do skupiny. Nikdo ho nenutil. Jeho výrok je přehnaný a myslím, že je smutné, že to tvrdí. Náš život není špatný. US5 mu dali první život. Vydělával slušné peníze. US5 byli jeho první práce a nebyla to obyčejná práce. Jednoho dne tvrdě narazí, až zjistí, jak namáhavé je dělat si starosti okolo placení účtů a hledání práce.
Vince: Nerozumím tomu. Jako nováček skupiny, cítím přesný opak. Nevím, jak k tomu došel, že to řekl.
Bravo: Co budete bez něj nejvíce postrádat?
Izzy: Postrádáme starého Chrise. Který nebyl egoistický a byl týmový hráč. Nyní obelhal fanoušky. Na poslední show mu všichni zpívali Happy Birthday, protože měl dvacetiny. Dali mu dárky, ale on si je nevzal. Jak neuctivé.
Bravo: Kdybyste mu chtěli něco říct, co by to bylo?
Richie: Chrisi, přál bych si, abys mi něco řekl, že ti něco je. Přál bych si, abych ti mohl pomoct. Přál bych si, abych si mě nechal být osobou, která ti pomůže. Je mi to tak líto - je to pořád na šikmé ploše.
Jay: Byl jsem ten poslední, který ho k něčemu nutil. A byl jsem ten první, který mu podal ruku, aby ho udělal šťastným. Cítím se nechaný ve štichu. a myslím, že fanoušky nechal být. Musel by si to od nich nechat schválit. To vám byl dlužen. Co Chris udělal je velezrada.
Vince: Jsem šťastný, že jsem ho mohl poznat. a vděčný za to, co mi předal.
Izzy: Chrisi, doufám, že budeš jednoho dne šťastný a dospělý, pak porozumíš chování a způsobu, toho jak jsi se zachoval: prostě nefér.
Bravo: Co bude teď se skupinou dále?
Jay: Pro nás je jasné, že díky novým smlouvám v zahraničí nemůžeme skončit. My máme přátelé na tom co děláme. Pokračujem buď ve čtyřech nebo v příštích týdnech s novým členem. Teď máme možnost, najít někoho, kdo to cítí v srdci. Někdo, kdo respektuje fanoušky.
Izzy: Vidím tuhle ránu osudu jako možnost dál se rozvíjet. US5 stojí na prahu celosvětového úspěchu. Těším se na budoucnost a nejsem odrazený. Nemám čas na to tady sedět a řvát. Zvedněte střepy a dělejte dál.
Richie: Budeme nyní opravdu držet pohromadě a doufám, že se nás budou držet i fanoušci.
překlad z us555.blog.cz + us5-czech.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terushka♥ Terushka♥ | Web | 27. srpna 2008 v 21:43 | Reagovat

to je nejhorší co se mohlo stát...první odešel Mikel a ted Chris...po tak krátké době...to co udělal klukům je podraz!!...:(:_(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama